ფეხბურთის ფედერაცია
CRYSTALBET ეროვნული ლიგა
ლიგა 3 | 4
საქართველოს თასი
ცხრილი
კალენდარი
შედეგები
LIVE
კალენდარი
სეზონი 2024
სეზონი 2023
სეზონი 2022
სეზონი 2021
სეზონი 2020
სეზონი 2019
სეზონი 2018
სეზონი 2017
ლიგა 3
ლიგა 4
პლეი-ოფები
ლიგა 3
ლიგა 4
პლეი-ოფები
ლიგა 3
ლიგა 4
პლეი-ოფები
ლიგა 3
ლიგა 4 - ზედა ჯგუფი
ლიგა 4 - ქვედა ჯგუფი
ლიგა 4 - თეთრი ჯგუფი
ლიგა 4 - წითელი ჯგუფი
პლეი-ოფები
ლიგა 3
ლიგა 4 - თეთრი ჯგუფი
ლიგა 4 - წითელი ჯგუფი
პლეი-ოფები
ლიგა 3
ლიგა 4
პლეი-ოფები
ლიგა 3
პლეი-ოფები
ლიგა 3
პლეი-ოფები
ტური 3
ოთხშაბათი, 20 მარტი
მეშახტე
14:00
გარდაბანი
თბილისი - სპაერი
იბერია 1999-2
15:00
გონიო
თბილისი - ბენდელა
გორი
15:00
ზესტაფონი
გორი - თენგიზ ბურჯანაძე
გურია
15:00
ბახმარო
ლანჩხუთი - ევგრაფი შევარდნაძე
ლოკომოტივი 2
15:00
ბორჯომი
თბილისი - ოლიმპიური კომპლექსი
მერანი თბ
15:00
მაჭახელა
თბილისი - შრომითი რეზერვები
ვარკეთილი
15:00
მერანი მრ
თბილისი - მარაკანა
ორბი
19:00
ბეთლემი
ხაშური - გრიგოლ ჯომართიძე
ტური 4
ხუთშაბათი, 28 მარტი
მერანი მრ
16:00
მეშახტე
მარტვილი - მურთაზ ხურცილავა
მერანი თბ
16:00
ვარკეთილი
თბილისი - შრომითი რეზერვები
მაჭახელა
16:00
ბორჯომი
ახალსოფელი - ცენტრალური
ბახმარო
16:00
ლოკომოტივი 2
ჩოხატაური - ბორის პაიჭაძე
ზესტაფონი
16:00
გურია
ზესტაფონი - დავით აბაშიძე
ბეთლემი
16:00
იბერია 1999-2
გარდაბანი
16:00
ორბი
რუსთავი - ფოლადი
პარასკევი, 29 მარტი
გონიო
16:00
გორი
ტური 5
ხუთშაბათი, 4 აპრილი
ვარკეთილი
16:00
მაჭახელა
მეშახტე
16:00
მერანი თბ
ორბი
16:00
მერანი მრ
იბერია 1999-2
16:00
გარდაბანი
გორი
16:00
ბეთლემი
გურია
16:00
გონიო
ლოკომოტივი 2
16:00
ზესტაფონი
ბორჯომი
16:00
ბახმარო
ტური 6
ხუთშაბათი, 11 აპრილი
ზესტაფონი
16:00
ბორჯომი
ბეთლემი
16:00
გურია
გარდაბანი
16:00
გორი
მერანი მრ
16:00
იბერია 1999-2
მერანი თბ
16:00
ორბი
ვარკეთილი
16:00
მეშახტე
მაჭახელა
16:00
ბახმარო
პარასკევი, 12 აპრილი
გონიო
16:00
ლოკომოტივი 2
ტური 7
ხუთშაბათი, 18 აპრილი
გორი
16:00
მერანი მრ
გურია
16:00
გარდაბანი
ლოკომოტივი 2
16:00
ბეთლემი
ბორჯომი
16:00
გონიო
ბახმარო
16:00
ზესტაფონი
მეშახტე
16:00
მაჭახელა
ორბი
16:00
ვარკეთილი
იბერია 1999-2
16:00
მერანი თბ
ტური 8
ხუთშაბათი, 25 აპრილი
ვარკეთილი
16:00
იბერია 1999-2
მეშახტე
16:00
ორბი
მაჭახელა
16:00
ზესტაფონი
გონიო
16:00
ბახმარო
ბეთლემი
16:00
ბორჯომი
გარდაბანი
16:00
ლოკომოტივი 2
მერანი მრ
16:00
გურია
მერანი თბ
16:00
გორი
ტური 9
ხუთშაბათი, 2 მაისი
ორბი
16:00
მაჭახელა
იბერია 1999-2
16:00
მეშახტე
გორი
16:00
ვარკეთილი
გურია
16:00
მერანი თბ
ლოკომოტივი 2
16:00
მერანი მრ
ბორჯომი
16:00
გარდაბანი
ბახმარო
16:00
ბეთლემი
ზესტაფონი
16:00
გონიო
ტური 10
ხუთშაბათი, 9 მაისი
ბეთლემი
16:00
ზესტაფონი
გარდაბანი
16:00
ბახმარო
მერანი მრ
16:00
ბორჯომი
მერანი თბ
16:00
ლოკომოტივი 2
ვარკეთილი
16:00
გურია
მეშახტე
16:00
გორი
ორბი
16:00
იბერია 1999-2
მაჭახელა
16:00
გონიო
ტური 11
ხუთშაბათი, 16 მაისი
ლოკომოტივი 2
16:00
ვარკეთილი
ბორჯომი
16:00
მერანი თბ
ბახმარო
16:00
მერანი მრ
ზესტაფონი
16:00
გარდაბანი
გონიო
16:00
ბეთლემი
იბერია 1999-2
16:00
მაჭახელა
გორი
16:00
ორბი
გურია
16:00
მეშახტე
ტური 12
ხუთშაბათი, 23 მაისი
ორბი
16:00
გურია
იბერია 1999-2
16:00
გორი
გარდაბანი
16:00
გონიო
მაჭახელა
16:00
ბეთლემი
მერანი მრ
16:00
ზესტაფონი
მერანი თბ
16:00
ბახმარო
ვარკეთილი
16:00
ბორჯომი
მეშახტე
16:00
ლოკომოტივი 2
ტური 13
ხუთშაბათი, 30 მაისი
გორი
16:00
მაჭახელა
გურია
16:00
იბერია 1999-2
ლოკომოტივი 2
16:00
ორბი
ბახმარო
16:00
ვარკეთილი
ზესტაფონი
16:00
მერანი თბ
გონიო
16:00
მერანი მრ
ბეთლემი
16:00
გარდაბანი
ბორჯომი
16:00
მეშახტე
ტური 14
ხუთშაბათი, 6 ივნისი
მერანი მრ
16:00
ბეთლემი
მერანი თბ
16:00
გონიო
ვარკეთილი
16:00
ზესტაფონი
მეშახტე
16:00
ბახმარო
ორბი
16:00
ბორჯომი
იბერია 1999-2
16:00
ლოკომოტივი 2
გორი
16:00
გურია
მაჭახელა
16:00
გარდაბანი
ტური 15
ხუთშაბათი, 13 ივნისი
ბახმარო
16:00
ორბი
ზესტაფონი
16:00
მეშახტე
გონიო
16:00
ვარკეთილი
ბეთლემი
16:00
მერანი თბ
გარდაბანი
16:00
მერანი მრ
გურია
16:00
მაჭახელა
ლოკომოტივი 2
16:00
გორი
ბორჯომი
16:00
იბერია 1999-2
ტური 16
ხუთშაბათი, 29 აგვისტო
ბორჯომი
16:00
გორი
ლოკომოტივი 2
16:00
გურია
მაჭახელა
16:00
მერანი მრ
გარდაბანი
16:00
მერანი თბ
ბეთლემი
16:00
ვარკეთილი
გონიო
16:00
მეშახტე
ზესტაფონი
16:00
ორბი
ბახმარო
16:00
იბერია 1999-2
ტური 17
ხუთშაბათი, 5 სექტემბერი
ლოკომოტივი 2
16:00
მაჭახელა
გურია
16:00
ბორჯომი
გორი
16:00
ბახმარო
იბერია 1999-2
16:00
ზესტაფონი
ორბი
16:00
გონიო
მეშახტე
16:00
ბეთლემი
ვარკეთილი
16:00
გარდაბანი
მერანი თბ
16:00
მერანი მრ
ტური 18
ხუთშაბათი, 12 სექტემბერი
მერანი მრ
16:00
ვარკეთილი
გარდაბანი
16:00
მეშახტე
ბეთლემი
16:00
ორბი
გონიო
16:00
იბერია 1999-2
ზესტაფონი
16:00
გორი
ბახმარო
16:00
გურია
ბორჯომი
16:00
ლოკომოტივი 2
მაჭახელა
16:00
მერანი თბ
ტური 19
ხუთშაბათი, 19 სექტემბერი
გორი
16:00
გონიო
იბერია 1999-2
16:00
ბეთლემი
ორბი
16:00
გარდაბანი
მეშახტე
16:00
მერანი მრ
ვარკეთილი
16:00
მერანი თბ
ბორჯომი
16:00
მაჭახელა
ლოკომოტივი 2
16:00
ბახმარო
გურია
16:00
ზესტაფონი
ტური 20
ხუთშაბათი, 26 სექტემბერი
ზესტაფონი
16:00
ლოკომოტივი 2
ბახმარო
16:00
ბორჯომი
მაჭახელა
16:00
ვარკეთილი
მერანი თბ
16:00
მეშახტე
მერანი მრ
16:00
ორბი
გარდაბანი
16:00
იბერია 1999-2
ბეთლემი
16:00
გორი
გონიო
16:00
გურია
ტური 21
ხუთშაბათი, 3 ოქტომბერი
ბახმარო
16:00
მაჭახელა
ბორჯომი
16:00
ზესტაფონი
ლოკომოტივი 2
16:00
გონიო
გურია
16:00
ბეთლემი
გორი
16:00
გარდაბანი
იბერია 1999-2
16:00
მერანი მრ
ორბი
16:00
მერანი თბ
მეშახტე
16:00
ვარკეთილი
ტური 22
ხუთშაბათი, 10 ოქტომბერი
ვარკეთილი
16:00
ორბი
მერანი თბ
16:00
იბერია 1999-2
მერანი მრ
16:00
გორი
გარდაბანი
16:00
გურია
ბეთლემი
16:00
ლოკომოტივი 2
გონიო
16:00
ბორჯომი
ზესტაფონი
16:00
ბახმარო
მაჭახელა
16:00
მეშახტე
ტური 23
ხუთშაბათი, 17 ოქტომბერი
ლოკომოტივი 2
16:00
გარდაბანი
გურია
16:00
მერანი მრ
გორი
16:00
მერანი თბ
იბერია 1999-2
16:00
ვარკეთილი
ორბი
16:00
მეშახტე
ზესტაფონი
16:00
მაჭახელა
ბახმარო
16:00
გონიო
ბორჯომი
16:00
ბეთლემი
ტური 24
ხუთშაბათი, 24 ოქტომბერი
გონიო
16:00
ზესტაფონი
ბეთლემი
16:00
ბახმარო
მაჭახელა
16:00
ორბი
მეშახტე
16:00
იბერია 1999-2
ვარკეთილი
16:00
გორი
მერანი თბ
16:00
გურია
მერანი მრ
16:00
ლოკომოტივი 2
გარდაბანი
16:00
ბორჯომი
ტური 25
ხუთშაბათი, 31 ოქტომბერი
გონიო
16:00
მაჭახელა
ზესტაფონი
16:00
ბეთლემი
ბახმარო
16:00
გარდაბანი
ბორჯომი
16:00
მერანი მრ
ლოკომოტივი 2
16:00
მერანი თბ
გურია
16:00
ვარკეთილი
გორი
16:00
მეშახტე
იბერია 1999-2
16:00
ორბი
ტური 26
ხუთშაბათი, 7 ნოემბერი
ორბი
16:00
გორი
მეშახტე
16:00
გურია
ვარკეთილი
16:00
ლოკომოტივი 2
მერანი თბ
16:00
ბორჯომი
მერანი მრ
16:00
ბახმარო
გარდაბანი
16:00
ზესტაფონი
ბეთლემი
16:00
გონიო
მაჭახელა
16:00
იბერია 1999-2
ტური 27
ხუთშაბათი, 14 ნოემბერი
ზესტაფონი
16:00
მერანი მრ
ბახმარო
16:00
მერანი თბ
ბორჯომი
16:00
ვარკეთილი
ლოკომოტივი 2
16:00
მეშახტე
გურია
16:00
ორბი
გორი
16:00
იბერია 1999-2
ბეთლემი
16:00
მაჭახელა
გონიო
16:00
გარდაბანი
ტური 28
ხუთშაბათი, 21 ნოემბერი
მერანი მრ
16:00
გონიო
გარდაბანი
16:00
ბეთლემი
მაჭახელა
16:00
გორი
იბერია 1999-2
16:00
გურია
ორბი
16:00
ლოკომოტივი 2
მეშახტე
16:00
ბორჯომი
ვარკეთილი
16:00
ბახმარო
მერანი თბ
16:00
ზესტაფონი
ტური 29
ხუთშაბათი, 28 ნოემბერი
გარდაბანი
16:00
მაჭახელა
ბეთლემი
16:00
მერანი მრ
გონიო
16:00
მერანი თბ
ზესტაფონი
16:00
ვარკეთილი
ბახმარო
16:00
მეშახტე
ბორჯომი
16:00
ორბი
ლოკომოტივი 2
16:00
იბერია 1999-2
გურია
16:00
გორი
ტური 30
პარასკევი, 6 დეკემბერი
გორი
16:00
ლოკომოტივი 2
იბერია 1999-2
16:00
ბორჯომი
ორბი
16:00
ბახმარო
მეშახტე
16:00
ზესტაფონი
ვარკეთილი
16:00
გონიო
მერანი თბ
16:00
ბეთლემი
მერანი მრ
16:00
გარდაბანი
მაჭახელა
16:00
გურია